Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Valhalla Supermassive, Ücretsiz Olarak Yayınlandı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
728banner

COVID-19 nedeniyle uygulanan sıkı karantina tedbirleri, pek çoğumuza yeni uğraşlar kazandırdı. Sıkılmanın tek bir yeterli istikameti varsa, o da içimizdeki yaratıcılığın dışarı çıkmasını sağlaması olsa gerek. Artık hem akıllı telefonlarda hem de bilgisayarda kendi müziğinizi yahut ses efektinizi yapmanıza imkan tanıyan sayısız tatbik bulunuyor. Bugün itibarıyla fiyatsız olarak yayınlanan Valhalla Supermassive de bunlardan biri.

“Aklınızı ve müziğinizi yeni bilinç ve deneyim seviyelerine uçurmayı” vaat eden Valhalla Supermassive, şaşırtıcı nokta profesyonel yankı ve gecikme efektleri yaratmanızı sağlıyor. Program, her gecikmenin iki saniye uzunluğunda olduğu çeşitli geri bildirim gecikme ağları kullanıyor. Bu gecikmeler, Warp denetimi kullanılarak birleştirilebiliyor ve dakikalar içinde etkileyici efektlere imza atmanıza imkan tanıyor.

Valhalla Supermassive, şaşırtıcı nokta profesyonel efektler sunuyor

Valhalla Supermassive’deki yoğunluk denetimi, yankı ve gecikmeler tarafından oluşturulan yerin tonunu belirlemenizi sağlıyor. Kendi elektronik müziklerinizi oluşturabileceğiniz ve aranjmanını yapabileceğiniz Valhalla Supermassive, bunları bir kolaj haline getirip internette yayınlamanıza imkan veriyor.

VST / AU / AAX formatlarında çalışan yankı ve gecikme efekti programı Valhalla Supermassive, PC ve Mac platformları için bugün itibarıyla fiyatsız olarak yayınlandı. Kullanıcı dostu arayüzü ile rakiplerinden bir adım öne çıkan programı buradan indirebilirsiniz. 

Valhalla Supermassive, Ücretsiz Olarak Yayınlandı YAPILAN YORUMLAR