Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Netflix Türkiye’de bugünün en uygunları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
728banner

Tanınan içerik platformu Netflix’te en çok izlenenler değişiyor ve yeni prodüksiyonlar da eklenmeye devam ediyor. Bugünün en tanınan içeriği, belgeseli tamamlayan final kısımlarının yayımlanmasıyla birlikte The Last Dance oldu. Bunun yanında Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında Aşk 101 de yeniden üst sıralarda mahal alıyor. En çok izlenen imalatların dışında bir de sizin için sinema teklifimiz var.

Netflix’te en çok izlenen içerikler! Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri

Netflix’te en tanınan içerikler arasında tepede The Last Dance’i görüyoruz. Belgesel serisi, final kısımlarının yayımlanmasıyla ağır bir ilgi gördü. Gayrı yandan, geçtiğimiz günlerde listeye dahil olan Sıklığın Portresi yeniden üst sıralarda mekan alıyor.

1 – The Last Dance

Geçtiğimiz günlerde final kısımları yayımlanan The Last Dance, Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında tepede kendine bölge buldu. Chicago Bulls‘un NBA’deki kurduğu dominasyonun son yılını ele alıyor. Bu belgeseli farklı ve cazibeli kılan detay ise; o yıl grup sahiden de son dans olarak yani birlikte son dönemleri olduğunu bilerek başlıyorlar seriye, bunu basın da biliyordu ve kameralar takımın soyunma odasına kadar girmişti. Lakin o devirden bu devrana kadar o manzaraların bir kısmı hiç ortaya çıkmamıştı. The Last Dance yapımcıları ise o imajları birkaç yıl evvel satın almış ve hususla ilgili yapacakları işi planlamaya başlamışlardı. Bu belgeselde ise o devri hem kadronun efsaneleri; Michael JordanDennis Rodman, Scottie Pippen gibi isimlerden dinleyebilir hem de daha evvel gün yüzüne çıkmamış imgeleri izleyebilirsiniz.

2- Sıklığın Portresi

Burçin TerzioğluBirkan SokulluMelisa Şenolsun ve Serkan Keskin üzere isimlerin takımında taraf aldığı sinema, Netflix’te en çok izlenenler arasında  2. sırada önümüze çıkıyor. Sinemanın konusu ise bir bayanın, pederinin gizemli vefatı üzerine kuruluyor. Pederinin öldüğünü sonradan öğrenen ve gençken kaçtığı meskene dönen karakter, esrarengiz vakalarla karşılaşıyor. Sinema, endişe tipini sevenler için uygun bir tercih olabilir. Imalatın IMDB puanı ise 6,6 oldu. 2019 Aralık’ta vizyona giren Sıklığın Portresi, yaklaşık 2 milyon lira da hasılat elde etti.

3 – White Lines

Netflix’te en çok izlenenler arasında üçüncü sırada önümüze yeni bir Netflix Orjinal serisi olan White Lines çıkıyor. La Casa De Papel’in yaratıcısından çıkan bu iş, tansiyon tipinde diyebiliriz. Bir hatunun, uzun vakit evvel Ibiza’da kaybolan erkek kardeşini aramasıyla başlayan bir hikayeyi izliyoruz. Dizinin birinci serisi toplam 8 kısımdan oluşuyor ve kısımların vadesi de yaklaşık bir saat olarak önümüze çıkıyor.

Netflix Türkiye’de bugünün en uygunları YAPILAN YORUMLAR