Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Türk Telekom hizmet kalitesinde kendisini aştı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
728banner

Türkiye’de internet denildiğinde akla gelen ilk isim Türk Telekom diyebiliriz. Ülkemizde en çok aboneye sahip olduğu gibi, en çok eleştirilen internet sağlayıcısı da Türk Telekom. Aslında bu biraz ilginç. Kullanıcılar hem eleştiriyorlar, hem de kullanıyorlar. Dahası başka bir sağlayıcıya geçtiklerinde, sonraki tercihleri yine TTNET oluyor.

Koronavirüs salgını dolayısıyla hizmetlerine yenilerini ekleyen Türk Telekom, artık sim kartları da evlere kadar teslim edecek. Şirket tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom hizmet kalitesinde kendisini aştı

Türk Telekom, Covid19’a karşı önlemler kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyulabilmesi için yeni abonelerinin SIM kartlarını evlerine ulaştırıyor.

İnsan odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerine çözümler üreten Türk Telekom, evde kalma çağrısı yapılan bu günlerde müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için yeni bir uygulamayı devreye aldı. Yeni hat başvurusu yapmak ya da GSM hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen müşteriler, başvuru işlemlerini evlerinden çıkmadan turktelekom.com.tr veya Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Türk Telekom yeni SIM kartları en kısa sürede ve ek ücret talep etmeksizin müşterilerinin evlerine teslim ediyor.

Efsane Portföy ile GB’ı bol paketler

Türk Telekom, sunduğu avantajlı tarifelerle 2019’un en çok tercih edilen mobil operatörü olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yüksek fatura ödemeden özgürce telefonda konuşmak ya da internet kullanmak isteyen herkes, Türk Telekom’un sunduğu Efsane Portföy’deki en uygun fiyatlarla kendilerine uyan tarifeyi seçebiliyor:

1000dk +1000sms + 8GB: 29TL
1000dk + 1000sms + 12GB: 35TL
1000dk + 1000sms + 20 GB: 45TL

Türk Telekom hizmet kalitesinde kendisini aştı YAPILAN YORUMLAR