Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İstanbul Bilişim isyan ettiriyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
728banner

Türkiye’de uzun yıllardır faaliyette olan İstanbul Bilişim, teknolojik ürünler satan bir şirket. Şirketle ilgili son aylarda ortaya atılan iddialara göre sipariş verenlerin ürünlerinin teslimatının yapılmadığı, iade talep edenlerin ise bekletildiği sosyal medyada şikayet olarak belirtiliyor.

İstanbul Bilişim isyan ettiriyor!

Sosyal medyaya baktığımızda ise bu siteden alışveriş yapan birçok kullanıcının ürünlerini teslim alamamaktan şikayet ettiğini görüyoruz. Hatta kendi aralarında organize olan bu mağdurlar Twitter‘da İstanbul Bilişim mağdurları isimli bir hesap bile açmışlar.

Ortaya atılan bir diğer iddia ise şirketin ürünleri teslim etmediği gibi para iadesi yaparken zorluk çıkarması. Benzer konularla ilgili Şikayetvar.com sitesinde de bugün itibariyle 27 bin şikayetin olduğu görülüyor. Şikayetlerin temel sebebi ise ürünlerin gönderilmemesi.  

İstanbul Bilişim‘in internet sitesinin halen açık olduğunu ve sipariş aldıklarını da belirtelim. siteye baktığımızda birçok ürünün piyasa fiyatlarının altında olduğunu da görüyoruz.

Konuyla ilgili olarak İstanbul Bilişim‘e söz hakkı verdiğimizi ve bu iddiaları yanıtlamak isterlerse yine bu sayfalarda açıklamalarını yayınlayacağımızı belirtelim.

Sizin de İstanbul Bilişim ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir tecrübeniz olduysa aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Bilişim isyan ettiriyor! YAPILAN YORUMLAR